HK 2016 Trebišov - 07.03.2022 19:50:14

Po ďalších troch bodoch blízko k prvej lige

25 rokov od založenia seniorského hokeja v Trebišove

V siedmom kole prelínacej súťaže Trebišovčania privítali HK Slažany. Po vyrovnanej prvej tretine, v ostatných dvoch dominovali vojaci. V 45.minúte už viedli po góloch Stripaia, Kačira, Vabcu a Štefaniho 4:0, hostia znížili v 50.minúte z presilovej hry. Trebišovčania bodovali aj v ôsmom kole.  Ešte dvadsať sekúnd pred koncom síce v Prievidzi prehrávali 2:3, no o vyrovnanie sa v power-play postaral Andrejov. Jeden gól strelil aj Hančár. Bola to síce prvá strata „vojakov“ v prelínačke, nič to už ale nezmenilo na ich postavení v tabuľke. Postup do prvej ligy sa slávil nasledujúci týždeň.

HK VTJ WAGON Slovakia Trebišov- HK 63 Slažany 4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
Góly TV: Stripai, Kačír, Vanca, Štefani.
Zostava: Škrak - Bučko, Béreš, Maščeník, Pulščák, Leško, Kolibár -  Andrejov, Vanca, Stripai - Nižník, Mihaľo, Hančár - Štefani, Dolný, Kačír - Stano, Šutjak.

HK Prievidza- HK VTJ WAGON Slovakia Trebišov 3:3 (1:1, 2:1, 0:1)
Góly TV: Andrejov 2, Hančár.
Zostava: Škrak - Bučko, Béreš, Pulščák, Maščeník, Kolibár, Kleniar - Vanca, Andrejov, Stano - Nižník, Šutjak, Hančár - Štefani, Dolný, Kačír - Karabin, Kanoc