HK 2016 Trebišov - 15.10.2023 19:31:04

V Považskej Bystrici tesná prehra

Na Považí koneic našej víťaznej šnúry.

Hokejisti HK Steel Team Trebišov prehrali v stretnutí deviateho kola TIPOS SHL na ľade HK 95 Považská Bystrica tesne 2:3. Ich góly zaznamenali Samuel Nagy a Kirill Romanov. V najbližšom zápase sa Trebišovčania predstavia doma, keď v stredu osemnásteho októbra o 18.00 hod. privítajú Dubnicu nad Váhom.

Trebišovčania nastupovali na zápase na Považí po dvoch víťazstvách s cieľom nadviazať na túto sériu. Štvrtý tohtotýždňový duel ale výsledkovo nezvládli. V piatej minúte otvoril skóre duelu domáci Ján Zlocha. V trinástej minúte vyrovnal Samuel Nagy. Po bezgólovej druhej časti sa rozhodovalo v tretej. V nej najskôr Romanov poslal „oceliarov“ do vedenia. Trebišovčania sa ale bodov nedočkali, keďže najskôr Lušňák vyrovnal a v 53.minúte Jakubec tečoval v presilovke strelu Zaťka a rozhodol o výhre „panterov“.

HK 95 Považská Bystrica - HK Steel Team Trebišov 3:2 (1:1, 0:0, 2:1)
Góly: 5. J. Zlocha (Urbánek, Ďurkech L.), 47. Lušňák (Rufati, Hlinka), 53. Jakubec (Zaťko, Urbánek) pres/1 – 13. Nagy (Komloš, Škrek), 42. Romanov (Knižka, Novák).
Vylúčení: 0:3. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Valachovič, Lesay - Hanko, Staššák. Divákov: 283.
HK 95: T. Tomek - Ďurkech, Zaťko, Mat. Hlinka, Scheuer, Hlaváč, Omelka, Meszároš, A. Zlocha - Urbánek, J. Zlocha, Jakubec - Lušňák, Rufati, Vorona - Haluška, Tománek, Volko - Zemko, Sádecký, Krieger.
HK STEEL TEAM: Boľo - Škrek, Valečko, Jacko, Knižka, Hopkovič, Š. Stríž, Štec - Halás, Šimčák, Ragan - Novák, Romanov, Bodnár - Matis, Vrábeľ, Danielčák - Komloš, Farkaš, Nagy.