HK 2016 Trebišov - 15.11.2023 20:34:23

V Žiari nad Hronom prehra 2:4

V Žiari nad Hronom naša šiesta prehra v rade.

Hokejisti HK Steel Team Trebišov nepretrhli sériu prehier ani po reprezentačnej prestávke. V zápase 16.kola TIPOS SHL prehrali na ľade MŠK Žiar nad Hronom 2:4 a utrpeli tak šiestu porážku v rade, ktorá ich zosunula na jedenáste miesto. Trebišovčania prehrávali po dvoch tretinách 0:2, gólmi Bdžocha a Danielčáka sa ale vrátili do zápasu. Žiar nad Hronom ale v závere dvoma gólmi strhol zápas na svoju stranu. Zverenci trénerskej dvojica Dušan Kobeľa a Miroslav Ihnačák sa pokúsia nepriaznivú sériu prehier pretrhnúť v piatok na svojom ľade, na ktorom od 18.00 hod. privítajú Topoľčany.

MŠK Žiar nad Hronom - HK Steel Team Trebišov 4:2 (2:0, 0:0, 2:2)
Góly:
6. Magdolen (Halama, Gabor), 12. Jakúbek (Fekiač) pres/1, 50. Jakúbek (Gašpar, Fekiač) pres/1, 60. Gábor – 42. Bdžoch (Lačný, Vrábeľ), 48. Danielčák (Groch).
Vylúčení:
6:5. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Tornay, Vido - Staššák, Haringa. Divákov: 386.