HK 2016 Trebišov - 25.11.2023 09:29:50

V Trnave prehra po predĺžení

Náš jediný gól strelil Tim Danielčák.

Hokejisti HK Steel Team Trebišov prehrali v zápase devätnásteho kola TIPOS SHL na ľade HK Gladiators Trnava 1:2 po predĺžení a neprerušili tak nepriaznivú sériu prehier, ktorá sa natiahla už na desať duelov. Zemplínčania sa tak neodlepili z posledného miesta v tabuľke. Najbližšie sa predstavia doma, keď v stredu 29. novembra o 18.00 hod. privítajú Považskú Bystricu.

Trebišovčania v priamom súboji o predposledné jedenáste miesto prehrávali po góle Antonova už po štrnástich sekundách. Postupne ale začali hru vyrovnávať. Ich prevaha sa prejavila hlavne v tretej tretine, ktorú na strely vyhrali 22:8. Za aktivitu boli odmenení vyrovnávajúcim gólom Danielčáka. V predĺžení boli šťastnejší domáci, ktorí po góle Dávida Okoličányho rozhodli o tom, že dva body ostávajú v Trnave.

HK Gladiators Trnava - HK Steel Team Trebišov 2:1 po pp (1:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Góly: 1. Antonov (Holovič), 64. Okoličány (Kadyrov, Holovič)  – 48. Danielčák (Štec, Hamráček)
Vylúčení: 3:4. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Krist, Moller – Nosek, Haringa. Divákov: 265.
HK GLADIATORS: Hollý - Škultéty, Kadyrov, Ejem, Marko, Korím, Dúžek, Kocúr – Jurák, Holovič, Antonov – Miklík, Kukumberg, Okoličány – Múčka, Kupka, Alapuranen – Galimov, Moncman, Haščič.
HK STEEL TEAM: Gajan - Bdžoch, Valečko, Škrek, Štec, Knižka, Groch, Petrigál, Komorovský - Lačný, Vrábeľ, Borov - A. Varga, Romanov, I. Novák - Danielčák, Šimčák, Hamráček - S. Nagy, Farkaš, Matis.