HK 2016 Trebišov - 30.11.2023 11:00:32

Koniec negatívnej série! P. Bysstricu sme zdolali 4:3

V stredu sme ukončili našu negatívnu sériu prehier.

Hokejisti HK Steel Team Trebišov preťali nepriaznivú sériu desiatich prehier v rade. V zápase dvadsiateho kola TIPOS SHL doma zdolali HK 95 Považská Bystrica 4:3. Trebišovské góly postupne zaznamenali Martin Bdžoch (pripísal si aj dve asistencie), Filip Vrábeľ, Lukáš Hamráček a Samuel Nagy. Najbližšie sa zverenci trénera Dušana Kobeľu predstavia na ľade súpera, konkrétne v Dubnici nad Váhom.

Prvú tretinu ovplyvnili vylúčenia na oboch stranách. Domáci hrali až šesť presiloviek, v ani jednej ale nedokázali skórovať. Naopak, vo štvrtej minúte ich za benevolentnosť pri bránení vo vlastnom oslabení potrestal Urbánek. Trebišovčania sa ťažšie rozbiehali, nakoniec ale tiež skórovali vo vlastnom oslabení. V sedemnástej minúte vyrovnal na 1:1 Martin Bdžoch. V závere domáci prežili oslabovku o dvoch hráčov a v úvode za to súpera potrestal Filip Vrábeľ. V následnej presilovke ale vyrovnal Jakubec. Trebišovčania ale kontrovali gólmi Hamráčka s Nagyom a dostali zápas na svoju stranu. V tretej časti sa hosťom podarilo už iba znížiť Jakubom Cíger.

HK Steel Team Trebišov - HK 95 Považšská Bystrica 4:3 (1:1, 3:1, 0:1)
Góly: 17. Bdžoch (Valečko, Hamráček) oslab/1, 25. Vrábeľ (Bdžoch, Lačný), 28. Hamráček (Danielčák, Groch), 33. S. Nagy (Romanov, Bdžoch) - 4. Urbánek (Vorona) oslab/1, 26. Jakubec (Lušňák) pres/1, 52. Cíger (Lušňák, Urbánek).
Vylúčení: 8:7. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Smrek, Kalina - Riš, Tomáš. Divákov: 390.
HK STEEL TEAM: Glosár - Bdžoch, Štec, Knižka, Groch, Macejko, Valečko, Komorovský - Lačný, Vrábeľ, Varga - Danielčák, Farkaš, Hamráček - Novák, Romanov, S. Nagy - Komloš, Barna, Vereš - Petrigál.
HK 95: Maťovčík - Nahálka, Zaťko, L. Ďurkech, J. Ďurkech, Hlinka, A. Zlocha, Meszároš, Špánik - Vorona, Rufati. Tománek - Jakubec, J. Zlocha, Urbánek - Cíger, Ligas, Lušňák - M. Turan, Stašinák, Zemko.