HK 2016 Trebišov - 06.12.2023 22:49:04

V súboji nováčikov naša výhra 2:1 po predĺžení

O našej výhre rozhodol Lukáš Hamráček.

Hokejisti HK Steel Team Trebišov vyhrali tretí duel v rade. V zápase 22.kola Tipos SHL doma zdolali v súboji dvoch nováčikov HKM Rimavská Sobota 2:1 po predĺžení. Hrdinom domáceho tímu bol Lukáš Hamráček, ktorý gólom v prvej minúte predĺženia rozhodol o tom, že extra bod ostáva na Zemplíne. Rovnako ako on sa presadil aj najproduktívnejší hráč „oceliarov“ Kirill Romanov, za hostí vyrovnával v tretej tretine Ivan Jakubík.

Zverenci trénera Dušana Kobeľu uzabvreli výhrou nad Rimavskou Sobotu prvú polovicu základnej časti, po ktorej sú na jedenástom mieste v tabuľke. Najbližšie sa po reprezentačnej pauze predstavia opäť doma. V piatok pätnásteho decembra o 18.00 hod. privítajú v ďalšom „šesťbodovom“ zápase AquaCity Pikes Poprad.

HK Steel Team Trebišov - HKM Rimavská Sobota 2:1 po predĺžení (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Góly: 37. Romanov (Khismatulin, Nagy), 61. Hamráček (Groch) – 48. Jakubík (Ďaloga, Šabanov).
Vylúčení: 3:3. Presilovky a oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Kocúr, Kalina – Janiga, Hajnik. Divákov: 600.
HK STEEL TEAM: Glosár – Knižka, Groch, Bdžoch, Macejko, Stripai, Valečko, Hrabčák, Škrek – Varga, Vrábeľ, Hamráček – Chismatulin, Romanov, Nagy – Mizerák, Barna, Matis – Komloš, Farkaš, Vereš.
HKM: Nagy - Ordzovenský, Frídel, Lenďák, Soveľ, Rákoš, Kožuch, Kalamár – Ďaloga, Cútt, Nazarov – Šabanov, Jakubík, Solomončak – Haluška, Hojo, Ďuriš – Jadrný, Klajban, Čunderlík