HK 2016 Trebišov - 30.12.2023 09:04:05

Na záver roka sme vynulovali Žiar nad Hronom

Proti Žiaru nad Hronom sme dosiahli piate domáce víťazstvo v rade.

Hokejisti HK Steel Team Trebišov zvíťazili v stretnutí 27.kola TIPOS SHL nad HK MŠK Indian Žiar nad Hronom 3:0 a zaznamenali tak piate domáce víťazstvo v rade. Góly HK Steel Team zaznamenali Matúš Matis, ktorý sa presadil v trestnom strieľaní, Samuel Nagy, ktorý zase skóroval v presilovke a gólom do prázdnej brány sa prezentoval Lukáš Hamráček. Trebišovčania po tomto víťazstve postúpili na deviate miesto v tabuľke. Po novom roku ich čaká dvojzápas na ľade súperov, keď sa predstavia v Topoľčanoch (streda 3. január) a Skalici (piatok 5. január). Doma sa najbližšie predstavia v stredu 10. januára, kedy privítajú v tradičnom čase od 18.00 hod. Trnavu.

V zápase tabuľkových susedov vynikali predovšetkým brankára Glosár a Petrík. Domáci prvýkrát skórovali v osemnástej minúte, kedy sa z trestného strieľania po faule Rajčana presadil Matúš Matis. Trebišovčania kontrolovali tesné vedenie aj v druhej tretine. Navýšili ho opäť v samom závere. V presilovke o dvoch hráčov skóroval Samuel Nagy. V tretej časti hostia zvýšili obrátky, nedokázali ale prekonať skvelého Glosára a v samom závere gólom do prázdnej bránky pečatil trebišovské víťazstvo Lukáš Hamráček.

HK Steel Team Trebišov - HK MŠK Indian Žiar nad Hronom 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Góly: 18. Matis (trest strieľanie), 40. S. Nagy (Valečko, Romanov), 60. Hamráček (Varga).
Vylúčení: 2:7. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Čahoj Kocúr - Hajnik, Ševčík. Divákov: 850.
HK STEEL TEAM: Glosár - Škrek, Valečko, Jacko, Štec, Kokšarov, Sisterov, Zamborský, Hrabčák - I. Novák, Vrábeľ, Matis - Chismatullin, Romanov, S. Nagy - Komloš, Šimčák, Farkaš - A. Varga, Barna, Hamráček.
HK MŠK INDIAN: Petrík - Kuboš, Kobolka, Rais, Haborák, Pač, M. Šeliga, A. Mišiak, Zubák - Jakúbek, Šramaty, Gašpar - Gábor, Súľovský, Lunter - Rajčan, Brumerčík, Barcík - Magdolen, Halama, Jamrich.