HK 2016 Trebišov - 03.01.2024 21:58:52

Dôležité víťazstvo na ľade Topoľčian

V zápase zvratov berieme dva cenné body z tretieho tímu tabuľky

Hokejisti HK Steel Team Trebišov začali nový rok víťazne. V stretnutí 28.kola TIPOS SHL vyhrali na ľade tretích Topoľčian 4:3 po predĺžení. V zápase zvratov viedli 1:0, i 3:2, no aj prehrávali 2:3.

Dva góly strelil Samuel Nagy, jeden pridal aj Matúš Matis a v predĺžení rozhodol o ich výhre tretím presilovkovým gólom „oceliarov“ v zápase Lukáš Hamráček. Trebišovčania, ktorým naďalej patrí deviate miesto v tabuľke, sa najbližšie predstavia v piatok v Skalici. Doma sa následne predstavia v stredu desiateho januára, kedy v tradičnom čase o 18.00 hod. privítajú tabuľkového suseda HK Trnava.

HC Topoľčany - HK Steel Team Trebišov 3:4 po predĺžení (0:1, 2:2, 1:0, - 0:1)
Góly: 23. Legalin (Plochotnik, Urban), 25. Plochotnik (Legalin, Surový), 45. Piačka – 20. Nagy (Romanov, Chismatullin), 32. Matis (Vrábeľ, Novák) pres/1, 36. Nagy (Valečko) pres/1, 62. Hamráček (Vrábeľ) pres/1.
Vylúčení: 4:6, navyše Matej (Topoľčany) DKZ napádanie rozhodcov. Presilovky: 0:3. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Čavoj, Lesay - Hanko, Nosek. Divákov: 1089.
HC: Šebo - M. Novák, Urban, Bystričan, Štefanka, Pánik, Pupák, Dosek, Sedlák - Šachvostorov, Plochotnik, Legalin - Šandor, Bartakovics, Surový - Matej, Piačka, Gergel - Gaťár, Patrovič, Hodál.
HK STEEL TEAM: Jurčák – Valečko, Škrek, Kokšarov, Štec, Stríž, Šisterov, Béreš – Babeliak, Šimčák, Hamráček - Matis, Vrábeľ, I. Novák - Nagy, Romanov, Chismatulin - Farkaš, Šechný, Komloš.