HK 2016 Trebišov - 17.02.2024 09:40:01

Tesná prehra s Topoľčanmi

O možný bod sme prišli 122 sekúnd pred koncom.

Hokejisti HK Steel Team Trebišov prehrali v zápase 39.kola TIPOS SHL na svojom ľade s HC Topoľčany 1:2 a poriadne si tak skomplikovali situáciu v boji o predkolo play-off. Ich jediný gól strelil Samuel Nagy už v druhej minúte. Ešte v prvej časti ale vyrovnal Šachvorostov a keď sa už zdalo, že zápas poputuje do predĺženia, prekonal 122 sekúnd pred koncom fantastického Jurčáka aj Andrej Legalin.

Trebišovčania síce ostali na desiatom mieste a ich jedenásťbodový náskok na poslednú Rimavskú Sobotu sa päť kôl pred koncom nezmenšil, jedenásta Trnava sa ale výhrou 8:4 nad Žiarom nad Hronom v boji o predkolo play-off dostala do výhody. Aktuálne stráca na Zemplínčanov jeden bod, má však budúcotýždňový domáci duel so slovenskou osemnástkou k dobru. Veľa napovie budúcotýždňový duel týchto tímov  Trnave, ktorý sa odohrá v piatok 23. februára. Ešte predtým sa Trebišovčania predstavia v utorok v Skalici.