HK 2016 Trebišov - 06.03.2024 21:17:00

Na úvod vysoká prehra v Žiari nad Hronom

V sérii prehrávame po vysokej porážke 3:11 0:1

Hokejisti HK Steel Team Trebišov nezačali predkolo play-off TIPOS SHL ideálne. V prvom zápase série hranej na tri víťazstvá totiž prehrali na ľade HK MŠK Indián Žiar nad Hronom hladko 3:11. Trebišovčanom nepomohli ani dva góly ich najproduktívnejšieho hráča Kirilla Romanov, jeden gól pridal aj Matúš Matis. Druhý duel série sa hrá vo štvrtok od 18.00 hod. opäť v Žiari nad Hronom, následne sa séria presťahuje v sobotu do Trebišova, kde sa odohrá od 18.00 hod. tretí duel.

Hosťom absolútne nevyšiel vstup do zápasu, keď na konci prvej tretiny prehrávali už 0:4. Kirill Romanov síce v jej závere znížil, ďalší uragán na ich ale prišiel v druhej časti, po ktorej prehrávali už 2:10 a bolo prakticky po zápase. V tretej časti sa duel už iba dohrával, skóre sa ešte menilo na oboch stranách raz.

HK MŠK Indian Žiar nad Hronom - HK Steel Team Trebišov 11:3 (4:1, 6:1, 1:1)
Stav série: 1:0.
Góly: 10. Suľovský (L. Lunter, Šeliga), 12. Suľovský (L. Lunter, Rais), 12. Tatár (P. Halama, Magdolen), 19. M. Šramaty (Pač, Magdolen), 22. L. Lunter (Pač, Nazarov), 25. L. Lunter (Suľovský, Nazarov), 30. N. Gašpar (V. Fekiač, M. Šramaty), 33. M. Šramaty (V. Fekiač), 35. V. Fekiač (N. Gašpar, M. Šramaty), 37. K. Gábor (Suľovský), 50. P. Halama (Tatár, Rajčan) – 20. Romanov (I. Novák), 32. Matis (Babeliak), 42. Romanov.
Vylúčení: 6:9, navyše Roman (Trebišov) 10. minút nešportové správanie sa. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 1:0. Rozhodovali: Goga, Synek – Tomáš, Pribula. Divákov: 528.
HK MŠK: Petrík - Rais, Kobolka, Kuboš, M. Šeliga, Pač, Čulík, Rajčan, Kremnický – N. Gašpar, V. Fekiač, M. Šramaty – L. Lunter, Nazarov, Suľovský – Tatár, P. Halama, Magdolen – K. Gábor, Brumerčík, A. Mišiak.
HK STEEL TEAM: Jurčák (53. Spodniak) - Valečko, Farkaš, Jacko, Marián Štec, Bdžoch, Béreš, Z. Novák, Komorovský – Matis, Šimčák, Babeliak – Chismatullin, Romanov, S. Nagy – I. Novák, R. Šechný ml., Matej Komloš – Matas, Barna, Kiss.