HK 2016 Trebišov - 05.10.2024 08:57:56

V Trnave strata dvojgólového náskoku

Góly Kirilla Romanova a Samuela Nagyho na body nestačili

Hokejisti HK Steel Team Trebišov po druhýkrát v sezóne prišli v tretej tretine o dvojgólový náskok. V zápase šiesteho kola TIPOS SHL na ľade Trnavy viedli ešte dvanásť minút pred koncom po góloch Samuela Nagyho s Kirillom Romanovom 2:0, no Trnava za deväť minút strelila tri góly a duel vyhrala 3:2. Zverenci trénera Dušana Kobeľu sa v najbližšom siedmom kole predstavia doma, keď v priamom súboji o jedenástu priečku privítajú nováčika súťaže HK DOXXbet Detva (začiatok o 18.00 hod.).

„prilba Bauer“

HK Gladiators Trnava - HK Steel Team Trebišov 3:2 (0:1, 0:0, 3:1)
Góly:
49. Ejem (R. Petráš), 52. Antonov (R. Kukumberg ml.), 58. Antonov – 7. S. Nagy (Chismatullin, Romanov) pres/1, 42. Romanov (S. Nagy, Chismatullin).
Vylúčení:
2:4, navyše Vartovník (Trebišov) 2+10 za nešportové správanie. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Moller, Vido – Fekete, Drblík. Divákov: 225.