HK 2016 Trebišov - 12.10.2024 09:36:44

V Humennom prehra 2:6

Na body nám nestačil ani dobrý výkon a vedenie 1:0.

Náš tím naplno nezabodoval ani v ôsmom kole TIPOS SHL. V ňom prehral po dobrom výkone na ľade HC 19 Humenné 2:6. Naše góly strelili v presilovkách Kirill Romanov a Albert Michnáč. Zverenci trénera Dušana Kobeľu v najbližšom zápase privítajú v rámci deviateho kola v stredu 16.októbra o 18.00 hod. HK Prešov.

"korčule Bauer"

V prvej tretine zemplínskeho derby sa hral obojstranne kvalitný hokej a vôbec nebolo vidno, že hrá tím z horných poschodí tabuľky s tým, ktorý ju uzatvára. Naopak, do vedenia mohli ísť Trebišovčania, Gabriel ale nepremenil samostatný nájazd. V závere prvej časti však predsa hostia otvorili skóre. V presilovke sa presadil ich najlepší strelec Kirill Romanov. V druhej tretine domáci zvýšili svoju aktivitu, ich najväčšou prekážkou bol ale brankár Jurčák. Toho prekonal až v 33.minúte Filip Vrábeľ. Následne prišli tri tresty Trebišovčanov v priebehu necelých dvoch minút a Humenčania trestali. Z dvojnásobnej presilovky skórovali Safaralejev s Przygodzkým, ktorí tak definitívne zlomili duel na humenskú stranu. Michnáč síce v závere druhej časti tiež využil presilovku, Humenčania ale v tretej tretine už ovládli dianie na ľade. Svoju prevahu pretavili v dva góly Železkova a jeden Ragana.

HC 19 Humenné - HK Steel Team Trebišov 6:2 (0:1, 3:1, 3:0)
Góly: 33. Vrábeľ (Stanček, Zekucia), 37. Safaralejev (Železkov, A. Bartoš) pres/2, 37. Przygodzki (Vrábeľ, A. Bartoš) pres/2, 43. Železkov (Safaralejev, Vrábeľ) pres/1, 46. Ragan (Sokoli, Zekucia), 60. Železkov (Borov, M. Jacko) - 20. Romanov (Kylnar, S. Nagy) pres/1, 40. Michnáč (Romanov) pres/1.
Vylúčení: 4:7. Presilovky: 3:2. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Tornay, Valach - Beniač, Uličný. Divákov: 1086.
HC 19: Durný - Ťavoda, A. Bartoš, Jacko, J. Pišoja, Zekucia, Knižka, Šimon, J. Hudec - Safaralejev, Vrábeľ, Vaško - Borov, Železkov, Przigodzki - M. Surový, Toma, Stanček - Ragan, Sokoli.
HK STEEL TEAM: Jurčák - Valečko, Štec, Cibák, Nahalka, Soveľ, S. Droppa, Komorovský, R. Novák - Kylnár, Vartovník, Babeliak - Hajnik, Gabriel, Michnáč - I. Novák, Romanov, S. Nagy - Komloš, Barna, Fedor.