HK 2016 Trebišov - 10.12.2021 13:31:32

Prvá strata bodu

25 rokov od založenia  seniorského hokeja v Trebišove.

Päť výhier, skóre 30:11, 10 bodov. Taká bola vizitka Trebišovčanov po polovici základnej časti 2.ligy skupiny východ. V šiestom kole  7.12.1996 pred 4000 divákmi privítali vojaci Humenné. Obom družstvám išlo o veľa. Domácim by víťazstvo prakticky zabezpečilo postup do prelínacej časti. Naopak, hostia si nemohli dovoliť prehrať, ináč  by sa im vzdialila prelínacia časť. Dule sa nakoniec skončil remízou. Hostia viedli po dvoch tretinách 2:0, v tretej vyrovnali Štefani s Kačírom.

HK VTJ WAGON Slovakia Trebišov – Športklub Humenné 2:2 (0:1,0:1,2:0)
Góly TV:  Štefani, Kačír
Trebišov: Škrak – Bučko, Béreš, Kolibár, Kleniar, Regenda, Leško –Kačír,Andrejov, Stano –Štefani, Dolný, Horváth- Mihaľo, Kapusta, Schwarcz- Šutjak, Lehotský, Kanóc

Juraj Ferenc, tréner Trebišova: „Prvé dve tretiny sme hrali veľmi zle a dá sa povedať, že veľmi málo sme korčuľovali na to, čo máme natrénované. Myslím si, že výsledok 2:2 je po predvedených dvoch tretinách pre nás lichotivý.“