HK 2016 Trebišov - 24.04.2022 22:55:24

Po tretej nešťastnej prehre sa sen o prvej lige rozplynul...

V sérii, v ktorej sme neboli horší, prehrávame 3:4 na zápasy.

Hokejisti HK Steel Team Trebišov prehrali v rozhodujúcom siedmom zápase baráže o SHL na vlastnom ľade s HK Brezno 2:3 po predĺžení a v sérii tak prehrali 3:4 na zápasy. Trebišovčania prehrali tretí domáci duel v extra - time, keď dvakrát prehrali v predĺžení a raz v nájazdoch. Aktuálny víťaz druhej ligy si tak príslušenstvo vo vyššej súťaži pre sezónu 2022/23 nevybojoval...

HK Steel Team Trebišov - HK Brezno 2:3 po predĺžení (1:1, 0:0, 1:1 - 0:1)
Konečný stav série: 3:4.
Góly: 3. Danielčák (Ondrej), 45. Matis (Valečko) pres/1 - 4. Surový (Dvonč, Giertl). 49. Kraut (Boldižár), 69. Dvonč (Giertl, Homola) pres/1.
Vylúčení: 4:4. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Orolin, M. Korba - Knižka, Ordzovenský. Divákov: 2020.
HK STEEL TEAM: Halász - Hopkovič, Valečko, Slovák, Hnačák, Š. Stríž, Ondrej, Buraľ, Dolgoš - T. Stríž, Kubus, Matis - Fedorko, Marcinko, Halás - Šiňanský, Šechný, Danielčak - Barna, Khismatullin, Béreš.
HK: Smik - Ganz, Eliaš, Boldižár, Lopejský, Homola, Soveľ - Surový, Giertl, Dvonč - Kraut, Kylnar, Sarvaš - Šebest, Veselý, Rákoš - Hojo, Rybár.