31
08
2021

Trebišovčania na ľad od budúceho pondelka, v príprave aj proti Humennému

Hokejisti HK 2016 Trebišov majú zatiaľ v pláne odohrať päť prípravných stretnutí.

Viac
31
08
2021

Kanonier Halás s ďalšou výzvou. Chce zdvihnúť hokej v Trebišove!

Zdá sa, že hokej v niekdajšej svojej zemplínskej bašte znova ožíva. Trebišovskí hokejisti v minulosti robili radosť zaplnenému hľadisku a dokonca boli v istom momente aj na prvom mieste v prvej lige. Po výbornom období hokej v meste spadol. Aktuálne sa už piatu sezónu borí v tretej najvyššej súťaži. Po zmene vedenia sa ale menia aj plány. Nový tréner Richard Šechný mal už pred vlaňajšou sezónou veľké plány. Chcel vrátiť veľký hokej do Trebišova. Pandémia ale jeho plány zrušila.

Viac
30
08
2021

České a Slovenské hokejové hviezdy v Trebišove

Trebišov zažije hokejový sviatok! V piatok štrnásteho januára sa v niekdajšej hokejovej bašte Zemplína, ktorá sa pomaly zdvíha z popola, uskutoční benefičný zápas tímu HC Olymp, v ktorom pôsobia viacerí zlatí medailisti z olympiády v Nagane v roku 1998, či držitelia Stanleyho pohára.

Viac
26
08
2021

25 rokov od založenia seniorského hokeja v Trebišova – II.časť

Patrí sa spomenúť mená tých, ktorí stáli pri vzniku hokejového klubu (1992 až 1996). Boli to Mgr. Ujhelyi Ján, Ing.Papák Michal, Ing. Šiplák Blažej, Kopas Michal, Horoško Rudolf, Biro Jozef , Horoško Michal st., Varga Ján, Horoško Michal ml., Kolesár Jozef, Telepovský Ladislav a všetci rodičia hráčov žiackych družstiev HK.

Viac
26
08
2021

Trebišovský HK 2016 opäť s najvyššími ambíciami

S prípravou na novú sezónu už onedlho začne účastník druhej hokejovej ligy Východ HK 2016 Trebišov. Pod vedením trénera Richarda Šechného pôjdu hráči na ľad začiatkom septembra a hneď by mali hrať aj prípravné zápasy.

Viac

B 2020 II.LIGA